Přijímačky z matematiky
Testy s výkladem na videu
5. a 9. třída

Testy strukturou i obsahem odpovídají státním testům 2022.

Řada testů s video rozborem

S možností účasti na dopoledním on-line semináři.

Cvičné testy
Přijímačky doma

Testy doma a jejich rozbor na videu.
Možnost semináře s učitelem.

Obáváte se, jestli vaše dítě uspěje u přijímaček?
S každým cvičným testem roste šance na úspěch!

Cvičné testy s podrobným výkladem na videu

Cvičné přijímačky u nás probíhají v pohodlí domova. Kdykoliv na to máte čas. 

Ke každému testu získáte podrobný rozbor na videu od učitele z elitního gymnázia, který je zároveň autorem mnoha přijímačkových a dalších testů. Kdykoliv máte možnost konzultace jakéhokoliv příkladu po mailu.  Příprava na přijímací zkoušky s námi je účinná!

Můžete navíc zvolit i živý on-line seminář, který trvá 3 hodiny. Ve čtvrtek týden před přijímacími zkouškami v malé skupině společně rozebereme ty nejvíce problematické příklady. Seminář je koncipován jako společný rozbor příkladů z cvičných testů.

Podívejte se na krátké video a udělejte si obrázek. (3 minuty)

Proč dát přednost nám?

Příprava na přijímačky v exkluzivní kvalitě

Učíme desítky dětí, ne tisíce. Dokážeme ručit za kvalitu: Masové přípravné kurzy zpravidla obsluhují nejrůznější brigádníci a studenti nebo najatí učitelé.

Všechny naše kurzy učí Josef Kvasničák, zkušený učitel z jednoho z nejvyhledávanějších pražských gymnázií. Autor a hodnotitel několika přijímačkových testů, testů pro Školní inspekci i SCIO. Získáte díky tomu nejlepší dostupnou péči od člověka, který ví, co je potřeba umět a jak se to naučit.

Individuální péče u nás není jen propagační frází: Na webináři pracují malé skupiny a na diskusi o řešení máme vždy dostatek času.

Pracujeme zcela v on-line prostředí, z pohodlí domova, a můžeme díky tomu využít moderní technologie k názornému výkladu, ke sledování úspěšnosti, ke sdílení materiálů.

Kurz
"Přijímačky na poslední chvíli"

10 nabitých lekcí na začátku dubna.
Živá on-line výuka.