Co o nás řekli
naši žáci a jejich rodiče

“Syn získal u přijímacích zkoušek 44 bodů z češtiny a 38 z matiky. Dostal se na oba gymply a může si vybrat, dá přednost Gymnázium Litoměřická před Gymnáziem Českolipská v Praze. Říká, že přípravka byla super. Líbila se mu náplň hodin a že se hned dělaly testy, které se pak vysvětlovaly. Nejvíc mu pomohl výklad na osy z matiky, protože to bylo názorné.”

Kamila (Praha), 2. 5. 2023

“Syn byl přijat na obě gymnázia. (Kutná Hora 7. místo, Kolín 10. místo). Říká, že mu pomohla výuka ohledně řešení těles v prostoru a řešení slovních úloh. Nejvíce si chválil přístup učitelů. Oba učitelé byli příjemní, laskaví a trpěliví. Na každý den výuky se moc těšil. Říkal, že takové učitele by si přál mít na jeho škole. Mockrát děkujeme za Vaší pomoc a úžasný přístup.”

Zuzana (Kolín), 2. 5. 2023

“Syn byl přijat na obě gymnázia (Gymnázium nad Štolou a Gymnázium Ústavní). Chtěli bychom vyzdvihnout především práci paní profesorky Holubové na přípravném kurzu z matematiky. Díky její práci se náš syn výrazně zlepšil, zrychlil a nabyl jistoty při řešení i složitějších úloh. Velmi oceňujeme, že frekventanti kurzů museli průběžně vypracovávat domácí úkoly / testy. Jako pozitivní hodnotíme i zpětnou vazbu po jednotlivých lekcích v podobě vypracovaných úloh.”

Milena H. (Praha), 2. 5. 2023

“Dcera se dostala na obě vybrané školy a měl velmi pěkné výsledky. Tímto bych chtěla moc poděkovat za skvělou přípravu. Bez vašich on-line hodin by takového výsledku určitě nedosáhla. Matematika není její silná stránka, a tak pečlivá a dlouhodobá příprava velice pomohla. Super bylo i málo dětí ve skupinkách a aktivní účast dětí při hodinách a pravidelné zadávání úkolů. Dlouhodobá příprava včetně opakovacího kurzu přinesla požadovaný výsledek. Teď ještě vybrat na kterou školu jít :)”

Jana Vichrová (Praha), 2. 5. 2023

“Dcera měla moc krásný výsledek. Z matematiky 38 a z češtiny 41, přičemž byla z 250 dětí na 7 místě (ještě tam byly talentové zkoušky a prospěch). Dostala se ještě na další dvě školy. Rozhodně Vás budeme všude doporučovat.
Co bylo dobré – trénovalo se celý rok, z ČJ byla strašně dobrá, hodná a milá paní učitelka.”

Ivana Svozilová (Dolany u Olomouce), 2. 5. 2023

“Chtěla jsem moc poděkovat za Váš online kurz. Velice hezky zpracovaný, výborná komunikace i zpětná vazba.
Dcera se hlásila na osmileté gymnázium a bohužel se nedostala i tak jsem Vám moc vděčná. Za nás velká zkušenost, viditelné zlepšení ve škole a určitý posun. Bez Vás bychom to vůbec nezvládli.”

Markéta Svobodová (Zruč – Senec), 2. 5. 2023

Výuka jak češtiny tak matiky u Vás kluky bavila a hodně se toho naučili. Honza to myslím vytěžil na maximum. Také myslím, že bylo rozumné, že kurz končil měsíc před vlastní zkouškou. Pak už to chtělo jen trénovat a trénovat. A mít čas na to dělat a opravovat své chyby a z nich se poučit. Ale celý teoretický základ s Váma prošli a bez toho by to bylo velmi těžké.

Lucie Burianová (Praha), 3. 5. 2023

“Děkujeme za možnost tréninku ve Vašich kurzech, což se ukázalo jako velmi přínosné. 
Naši kluci jsou oba přijatí na obě pražská šestiletá gymnázia v 1. kole.

Erik: ČJ 41 bodů, 89. percentil, M 44 bodů, 99. percentil

Dominik: ČJ 45 bodů, 97. percentil, M 48 bodů, 100. percentil”

Soňa Vítečková (Praha), 2. 5. 2023

“Syn se dostal na obě gymnázia: Postupická a Omská, je to obrovská radost a úleva!!!! Pan učitel Soukup byl skvělý. Jedinou slabinu vidím – a to je logická nevýhoda skupinového doučování – různá úroveň vědomostí dětí, kdy některé se vlastně na gymnázium vůbec nehlásili, ač jsem to předpokládala již z názvu “dostaňsenagympl”:-)) Ale zcela bez pochybností doporučuju Vaši organizaci dále a nevolila bych jinak. 100% to mělo u Vás vyšší efekt než “Přijímačky nanečisto”, z kterých se vědomostně dál Tomáš neposouval vůbec, i když měl zakoupen i rozbor testů.
Dále velice oceňuju naprostou přehlednost a systematičnost a vstřícnost komunikace “firma-klient”:-), co a jak dál, způsob přípravy, řazení témat, ucelenost!!!”

Katarína Pešková (Praha), 12. 5. 2023

“Dcera byla přijata na obě gymnázia v Praze, na která se hlásila. Byla s kurzem spokojená, bylo to z pohodlí domova a odpadlo tak další cestování na přípravné kurzy. Také brzký odpolední čas byl příznivý, měla ještě energii a dokázala se soustředit. Vyhovovala jí také menší skupinka, kde mají prostor i méně aktivní a méně průbojnější, ke kterým spíše patří.
Myslím, že jí kurz velmi dobře připravil a bavil jí a to vnímám jako velké pozitivum. Naučila se vnímat matematiku trochu jinak než jen jako nejneoblíbenější předmět ve škole.  Moc Vám děkujeme za energii, čas, pozitivní náladu a lidský přístup.

Sylva Nekulová (Praha), 2. 5. 2023

“Vaše kurzy hodnotíme jen pozitivně. Syn se dostal na obě školy (technické lyceum, aplikovaná chemie) a to především díky Vám. Absolvoval delší kurz z ČJ a navíc rychlokurz z ČJ těsně před přijímačkami. Tímto Vám všem chci poděkovat.”

Alena Vaculíková (Chvalčov), 18. 5. 2023

“Děkujeme za přípravu dcery z matematiky. Na obě dvě gymnázia byla přijata s druhým nejvyšším počtem bodů. První test, který si Barborka dělala v 9/2022 napsala na 13 bodů, po kurzech se získaný počet bodů téměř ztrojnásobil. Děkujeme za přístup a kvalitní přípravu.”

Marek Ciosk (Karviná), 4. 5. 2023

“Dcera se účastnila Vašich přípravných kurzů na 6-leté gymnázium a byla u přijímaček hodně úspěšná! V Čj měla 45 bodů a z Mat 39 bodů, ale měla percentil z obou předmětů 97 – skončila jako 3. přijatý uchazeč z 216 dětí!
Vaše kurzy jsou opravdu skvěle koncipované, interaktivní on-line forma a interakce s vyučujícími skvělá. Obě paní učitelky měla moc ráda, hodiny ji bavily, těšila se na ně a matematiku a správné postupy jí konečně někdo vysvětlil srozumitelně :).”

Denisa (Praha), 2. 5. 2023

“Syn se umístil 3. na mimopražském a 18.-20. na pražském gymnáziu, kam se hlásilo přes 600 dětí. Na obě byl tedy přijat rovnou bez odvolání, a to s příjemnou rezervou. Matematiku měl za 45 bodů, ČJ za 41 bodů. S přípravkou jsme byli oba spokojeni.
Celkově Vaši přípravku vnímám jako velice přínosnou, syn je sám od sebe chytrý, ale nejistý, a toto mu dodalo jistotu v tom, co dělá. Po testu z matematiky mi první den psal během přestávky, že to bylo snadné, tím, že před něj dali známé úlohy, veškerá nervozita z něj opadla.”

Šárka (Praha – východ), 2. 5. 2023

“Ráda bych za váš kurz poděkovala… Hlavně za vaši vstřícnost a komunikaci. Je vidět, že to neděláte masově pouze s vidinou zisku, ale že vám na výsledku opravdu záleží.
Dcera se dostala na obě střední školy a i když po příjímačkách z matematiky vypadala na zhroucení, tak nakonec je zvládla víc než dobře. Na jedné škole skončila pátá na druhé šestá.
Možná je to i tím, že vaše zkušební testy byly podle ní dost těžké, což možná pomohlo i tomu, že zvládla i těžké přijímací testy. Kdyby se nesetkala se složitější verzí vašich testů, rozhodila by ji obtížnost přijímačkových testů ještě mnohem víc…
Takže opravdu velký úspěch, na kterém máte i vy zásluhu.”

Markéta Veselá (Olomouc), 2. 5. 2023

“Váš přístup byl velmi empatický, Dcera se na hodiny s Vámi těšila, dokonce i o jarních prázdninách jsme skončili lyžovat dřív, aby se stihla připravit na on-line hodinu 😉
Vaše práce s chybou jí dodala daleko větší sebedůvěru. Výběr úloh i zpětná vazba byla zcela jistě pro Vás velkou časovou zátěží, velmi oceňujeme Vaši práci.
Můj manžel, který má matematiku moc rád, byl velmi rád za Vaši práci s geometrií.”

Marta Kmeť (Český Těšín), 4. 5. 2023

“Syn se dostal na obě gymnázia, kam se hlásil. 7. z 65 a 11. z 93 na gymnázium v České Lípě = přijat!

Za sebe mohu říci, že jste nám opravdu pomohli a nasměřovali nás správným směrem. Syn se naučil zase větší samostatnosti, má dobrý pocit z odvedené práce a je spokojený.

PLUSY
– procvičování úloh mělo dopad i na školní výsledky – školní úlohy z ČJ a MA se zdají triviální 🙂
– příjemní učitelé na schůzkách a i děti

MÍNUSY
– web po přihlášení není z nejpřehlednějších”

Jakub Faifer (Nový Bor), 2. 5. 2023

Kurz neskutečně pomohl u přijímaček a dostala jsem se na obě školy. Na gymplu jsem byla 29. z 217 a na druhé dokonce 1. z 249. Paní učitelka byla milá a vysvětlila každou otázku, na kterou jsem se zeptala. Pokud nezbyl čas, zůstala s námi klidně o půl hodiny déle. Řekla bych, že je jednou z nejlepších učitelů, které jsem kdy měla. V testech bylo vše, co by se u přijímaček mohlo objevit, takže u ostrých jsem nepanikařila. Ze začátku jsem testy nezvládala především časově, ale nakonec jsem měla u přijímaček deset minut na kontrolu. 
Moc vám děkuji za ulehčení přípravy :)”

Kateřina Janásová (Praha), 8. 5. 2023

“Za kurzy Vám moc děkujeme a i za občasné konzultace hlavně paní učitelce Dvořáčkové, která nám se vším dopodrobna poradila. Určitě mohu potvrdit, že Vaše kurzy mají vysokou úroveň jak v náplních kurzů, tak i přístupu vyučujících.”

Hana Kořínková (Praha), 2. 5. 2023

“Jsem ráda, že syn Váš kurz absolvoval. S matematikou bojoval do poslední chvíle, ale během intenzivního kurzu mu začala jít. Na začátku kurzu neuměl téměř nic a spoustu se toho naučil. Lektorky byly milé a ochotné.”

Miluše Machtová, Zruč, 2. 5. 2023

“Změnil jsem názor na online výuku, protože když ji někdo umí tak jako vy, tak je to opravdu na výsledku znát! Syn dostal 38 bodů z matematiky a 46 z češtiny a na gympl se dostal jako devátý z 404 uchazečů. Moc Vám děkuji za naprosto perfektní práci!”

Jan Andrlík (Hradec Králové), 28. 4. 2023

“Chodila jsem na Vaše nedělní kurzy matematiky a určitě mi s přípravou pomohly. Paní učitelka se nám snažila všem všechno vysvětlit a kurzy byly příjemné. Dávala nám různé tipy jak počítat něco rychleji a efektivněji, což určitě pomohlo. Nehlásila jsem se tedy na gymnázium, ale na dvě obchodní akademie v Praze. Na jedné škole jsem se umístila 10. a byla přijata, na druhé škole jsem byla 23. a také jsem se dostala.”

Barbora (Praha), 2. 5. 2023

“Přijímačky jsem zvládl perfektně, dostal jsem se na obě školy, na které jsem se hlásil. Měl jsem 40 bodů z češtiny a 38 bodů z matiky. Děkuji za váš kurz, bez něho bych to asi
nezvládl.”

Jirka (Hradec Králové), 2. 5. 2023

“Zkoušky dopadly skvěle, dcera se dostala na obě gymnázia (Špitálská a Budějovická). Váš kurz i cvičné testy nám v přípravě nepochybně pomohly a určitě bych Vás doporučila ostatním dětem. Dcera se na každý den kurzu opravdu těšila a bavilo ji to. Především jste ji srozumitelně vysvětlil osy, to pak měla dobře i v ostrém testu a přineslo to cenné body. Také se zlepšila v grafech, tabulkách a rýsovaní, to ji rovněž výrazně pomohlo. Nic bychom nevytkly.

Pokud se bude na víceleté gymnázium hlásit i mladší dcera, určitě se na Vás zase obrátím. A tentokrát dřív než na poslední chvíli.”

Lenka Lukešová (Praha), 30. 4. 2022

“Díky za Vaši podporu a práci se synem. Dostal se na Open Gate :-). Takže za nás super.

Synovi se líbilo, že jste dopodrobna vysvětloval i různé způsoby řešení úloh např. i ty na které přišli jiné děti. Mohl si procvičit další matematické úlohy. Naučil jste ho, jak si vypisovat v textu, podtrhávání a další možnosti, jak si při testu pomoci.

Co se synovi moc nelíbilo v kurzu – bylo, že jeden žák vykřikoval a psal do chatu věci, které se netýkaly matematiky. 

Syn trénoval kromě s Vámi „na poslední chvíli”,  ještě zkoušky na nečisto, ale ty ho moc nebavily, a ještě měl paní na doučování.

S Vámi se mu to líbilo, ještě jednou děkujeme.”

Ilona (Jevany), 30. 4. 2022

“Děkujeme moc za přípravu, byla opravdu skvělá, Fíla na ni chodil rád, což bylo půl výhry 😁.

Poslední týden výuky před zkouškou si také moc pochvaloval. Celkově jsme si říkali, že délka kurzu byla dokonale časově naplánovaná tak, že ke konci už cítil, že má šanci uspět, a to se povedlo🙏. Filda uspěl a dostal se na svou vysněnou školu. Vašim přístupem jste mu dodával sebevědomí, což je úžasné☺️. Myslím, že velkým příkladem byl samotný fakt, že pokud si za něčím jde a dá tomu svůj čas, tak může jenom získat. A za to vše Vám opravdu moc děkujeme!!!!”

Květa Hejcmanová (Hradec Králové), 30. 4. 222

Dopadl jsem dobře, dostal jsem se na obě školy. Na gymplu jsem 68. z 373 a na lyceum 21. z 86.

Také bych vám chtěl moc poděkovat za kurz, který mě výborně připravil a díky němu jsem měl větší sebevědomí a stres na mě nepřišel.  Mockrát děkuji za vše.”

Filip Hejcman (Hradec Králové), 30. 4. 2022

Moc chceme poděkovat za přípravu našeho syna. Hned po první zkoušce z matiky říkal, že mu strašně pomohlo vaše doučování. I my rodiče jsme přesvědčení, že to bylo velkým přínosem a jsme rádi, že jsme vás našli a moc se nám líbil váš přístup k dětem. Opravdu ještě jednou děkujeme všichni.”

Petr (Buštěhrad), 2. 5. 222

Chtěla bych Vám mooc poděkovat za vaše cermat testy a konzultaci k přijímačkám. Jak testy, tak i vysílání mi moc pomohlo u přijímaček. Na konzultaci jsem si uvědomila hodně chyb, které jsem do teď dělala, a u přijímaček jsem se jim vyvarovala. Dostala jsem se na obě školy, o tom jsem snad nikdy nesnila😊, a tak snad ze mě jednou bude ten veterinář. 😊Takže ještě jednou moc děkuji, mooc jste mi pomohl v mě cestě dostat se na veterinu.”

Kristina (Zlín), 2. 5. 2022

Na vaše lekce se syn prý vždy “vlastně těšil” . Nikdy jsme mu je nemuseli připomínat. Připravoval jste zajímavé úlohy, vždy se prý něco naučil nebo pochopil. Velmi oceňoval váš přístup, práci s chybou a málo početnou skupinu. S vámi ho konečně matematika bavila, i přesto, že úlohy byly prý náročnější. 

Děkujeme. Počítáme s účastí mladšího syna na vašich lekcích příští rok”

Valerie Lažo (Unhošť), 29. 4. 222

Tímto Vám děkujeme za péči a perfektní přípravu. S matikou, která není její parketa, Váš kurz dceři opravdu znatelně pomohl. Já oceňuji, že si přitom zažila dlouhodobou a poctivou přípravu, to bychom jí ani my, ani ona sama nedokázali poskytnout. Online verze kurzu byla nad očekávání dobrá zkušenost (po loňském online roce všech): dojíždět večer do Prahy by pro ni bylo náročné, návyk na učení u monitoru děti už mají dobrý.”

Darja B. (Řevnice), 30. 4. 2022

Bohužel se synovi nepodařilo dostat se na Nový Porg. Hodně si tu školu vysnil, tak ho to mrzí. No život jde dál a bude pokračovat na základní škole a pokusí se o gymnázium později😃

Chceme ale moc poděkovat za přípravu, jsme si jistí, že pokud by syn začal u Vás kurz od počátku školního roku, možná i ten výsledek by byl mnohem lepší (v geometrii úžasný posun u obou testů geometrie bez chyby😃).

Na každou online lekci se moc těšil a matematika ho začala také bavit.”

Monika Papugová (Praha), 29. 4. 2022

Pokud bychom zvažovali v budoucnu přechod na jiné čtyřleté gymnázium (aktuální školu jsme vybrali jen kvůli výhodnějšímu dojíždění), nebo třeba technické lyceum, určitě ho k Vám opět na kurz přihlásíme, pokud je budete dále pořádat.

Nejlepší ale je, že kurz syna opravdu bavil. Za těch několik měsíců ani jednou neprotestoval, že na “hodinu” musí. Je vidět, že to s dětmi opravdu umíte, nejen co se týče výuky, ale i osobním lidským a vstřícným přístupem.”

Klára Mrázková (Nové Jirny), 2. 5. 2022

Váš kurz mi moc pomohl a dostala jsem se na oba obory, na které jsem se hlásila. Měla jsem 33 bodů z matematiky, ale vzhledem k tomu, že jsem byla nervózní a navíc jsem před tím mívala okolo 15 bodů, je to velké zlepšení. Navíc věci které jsem se naučila v kurzu mi teď hodně pomáhají ve škole a mám z matiky samé jedničky. Děkuju za pomoc, bez vás bych se na školu nedostala 🙂 “

Sylva Matulová (Louňovice), 1. 5. 2022

Jsem přesvědčená o tom, že bez Vašeho kurzu by to dcera nezvládla. ZŠ ji na přijímačky v rámci běžné výuky nepřipravila, navíc úroveň výuky během Covidu ještě klesla, některou látku vůbec neprobrali a následně už to nedohnali. Během Vašeho kurzu se Sylva postupně zlepšovala, dnes je v matematice za hvězdu a radí ostatním spolužákům. A hlavně – zjistila, že na to má, že ta chyba nebyla v ni. Ted má kvalitní základ, na který může navazovat.”

Eva Žáková (Louňovice), 1. 5. 2022

Dcera nebyla zrovna přeborník v matematice, ačkoliv úroveň na základní škole zvládala bez sebemenších problémů, výsledky testů, které jsme si zkoušeli udělat v září, nás víc než znervózněly a pochopili jsme, že je třeba pořádně zabrat. 🙂 Váš vstřícný přístup ke všem dětem a srozumitelný výklad (kéž bychom se s ním setkali v našem školství častěji) byl cenný nejen pro její pochopení látky, ale také pro nás rodiče, abychom věděli, jak jí určitou látku vysvětlovat. To vnímám jako obrovské plus, protože jsme častokrát došli k výsledku cestou, kterou ona ještě nebyla schopná pochopit (např. s neznalostí rovnic apod.) 

Včera jsme se dozvěděli, že  byla přijata na hudební gymnázium a to zejména díky dobrému výsledku testu z matematiky, na kterém spoustu dětí letos pohořelo. Dá se tak říci, že díky Vám a Vašemu perfektnímu výkladu matematiky může Karin od září studovat to, co ji nejvíc baví, a to je hudba, jakkoliv to zní trochu absurdně. 🙂 

Moc Vám za vše děkujeme a budeme všude Vaše kurzy jen a jen doporučovat!”

Dagmar Schönfeldová (Praha), 4. 5. 2022

Intenzivní kurz z matematiky dceři velmi pomohl. Zopakovala si v kostce hlavní látku, která byla v testech. Kurz si pochvalovala, práce ve skupině motivovaných dětí ji bavila, přestože už byla z dlouhodobé přípravy na zkoušky unavená.

Kurz byl velmi dobře koncipován, probraly se hlavní okruhy. Myslím, že i forma, jakou jste zvolil, dceři velmi vyhovovala. Každý byl nucen pracovat samostatně, výsledky a postup řešení se společně probraly. Nikdo se nezdráhal sdělit svoje řešení, aniž by tušil, zda je správné. Chyby vedly k poučení a následné společné řešení příkladů i k pochopení problematiky, což velmi oceňuji.

Mrzí mne, že se dcera nemohla zúčastnit Vaší celoroční přípravy z časových důvodů, ale i tak intenzivní kurz byl dceři velmi nápomocný.

Děkujeme.

Věřím, že i v budoucnu, pokud budeme hledat přípravné kurzy z matematiky, se na Vás obrátíme s důvěrou.”

Simona (Praha), 14. 5. 2022

Oceňujeme Váš přístup ke studentům. Dcera Vás brala jako přirozenou autoritu a bylo na ní vidět, že Váš způsob výkladu jí vyhovuje a čerpá z něj dovednosti, které následně umí použít. Což je pro její další studium na střední škole podstatné.

S mojí paní jsme se shodli, že Váš výukový program má smysl, dětem pomáhá a rodičům hodně ulehčuje v období, kdy se rozhoduje o budoucnosti jejich dětí.

Ještě jednou díky a svým přátelům a známým budeme doporučovat Vaše kurzy.”

Roman Ehrenberger (Líbeznice), 3. 5. 2022