Co o nás řekli
naši žáci a jejich rodiče

“Zkoušky dopadly skvěle, dcera se dostala na obě gymnázia (Špitálská a Budějovická). Váš kurz i cvičné testy nám v přípravě nepochybně pomohly a určitě bych Vás doporučila ostatním dětem. Dcera se na každý den kurzu opravdu těšila a bavilo ji to. Především jste ji srozumitelně vysvětlil osy, to pak měla dobře i v ostrém testu a přineslo to cenné body. Také se zlepšila v grafech, tabulkách a rýsovaní, to ji rovněž výrazně pomohlo. Nic bychom nevytkly.

Pokud se bude na víceleté gymnázium hlásit i mladší dcera, určitě se na Vás zase obrátím. A tentokrát dřív než na poslední chvíli.”

Lenka Lukešová (Praha), 30. 4. 2022

“Díky za Vaši podporu a práci se synem. Dostal se na Open Gate :-). Takže za nás super.

Synovi se líbilo, že jste dopodrobna vysvětloval i různé způsoby řešení úloh např. i ty na které přišli jiné děti. Mohl si procvičit další matematické úlohy. Naučil jste ho, jak si vypisovat v textu, podtrhávání a další možnosti, jak si při testu pomoci.

Co se synovi moc nelíbilo v kurzu – bylo, že jeden žák vykřikoval a psal do chatu věci, které se netýkaly matematiky. 

Syn trénoval kromě s Vámi „na poslední chvíli”,  ještě zkoušky na nečisto, ale ty ho moc nebavily, a ještě měl paní na doučování.

S Vámi se mu to líbilo, ještě jednou děkujeme.”

Ilona (Jevany), 30. 4. 2022

“Děkujeme moc za přípravu, byla opravdu skvělá, Fíla na ni chodil rád, což bylo půl výhry 😁.

Poslední týden výuky před zkouškou si také moc pochvaloval. Celkově jsme si říkali, že délka kurzu byla dokonale časově naplánovaná tak, že ke konci už cítil, že má šanci uspět, a to se povedlo🙏. Filda uspěl a dostal se na svou vysněnou školu. Vašim přístupem jste mu dodával sebevědomí, což je úžasné☺️. Myslím, že velkým příkladem byl samotný fakt, že pokud si za něčím jde a dá tomu svůj čas, tak může jenom získat. A za to vše Vám opravdu moc děkujeme!!!!”

Květa Hejcmanová (Hradec Králové), 30. 4. 222

Dopadl jsem dobře, dostal jsem se na obě školy. Na gymplu jsem 68. z 373 a na lyceum 21. z 86.

Také bych vám chtěl moc poděkovat za kurz, který mě výborně připravil a díky němu jsem měl větší sebevědomí a stres na mě nepřišel.  Mockrát děkuji za vše.”

Filip Hejcman (Hradec Králové), 30. 4. 2022

Moc chceme poděkovat za přípravu našeho syna. Hned po první zkoušce z matiky říkal, že mu strašně pomohlo vaše doučování. I my rodiče jsme přesvědčení, že to bylo velkým přínosem a jsme rádi, že jsme vás našli a moc se nám líbil váš přístup k dětem. Opravdu ještě jednou děkujeme všichni.”

Petr (Buštěhrad), 2. 5. 222

Chtěla bych Vám mooc poděkovat za vaše cermat testy a konzultaci k přijímačkám. Jak testy, tak i vysílání mi moc pomohlo u přijímaček. Na konzultaci jsem si uvědomila hodně chyb, které jsem do teď dělala, a u přijímaček jsem se jim vyvarovala. Dostala jsem se na obě školy, o tom jsem snad nikdy nesnila😊, a tak snad ze mě jednou bude ten veterinář. 😊Takže ještě jednou moc děkuji, mooc jste mi pomohl v mě cestě dostat se na veterinu.”

Kristina (Zlín), 2. 5. 2022

Na vaše lekce se syn prý vždy “vlastně těšil” . Nikdy jsme mu je nemuseli připomínat. Připravoval jste zajímavé úlohy, vždy se prý něco naučil nebo pochopil. Velmi oceňoval váš přístup, práci s chybou a málo početnou skupinu. S vámi ho konečně matematika bavila, i přesto, že úlohy byly prý náročnější. 

Děkujeme. Počítáme s účastí mladšího syna na vašich lekcích příští rok”

Valerie Lažo (Unhošť), 29. 4. 222

Tímto Vám děkujeme za péči a perfektní přípravu. S matikou, která není její parketa, Váš kurz dceři opravdu znatelně pomohl. Já oceňuji, že si přitom zažila dlouhodobou a poctivou přípravu, to bychom jí ani my, ani ona sama nedokázali poskytnout. Online verze kurzu byla nad očekávání dobrá zkušenost (po loňském online roce všech): dojíždět večer do Prahy by pro ni bylo náročné, návyk na učení u monitoru děti už mají dobrý.”

Darja B. (Řevnice), 30. 4. 2022

Bohužel se synovi nepodařilo dostat se na Nový Porg. Hodně si tu školu vysnil, tak ho to mrzí. No život jde dál a bude pokračovat na základní škole a pokusí se o gymnázium později😃

Chceme ale moc poděkovat za přípravu, jsme si jistí, že pokud by syn začal u Vás kurz od počátku školního roku, možná i ten výsledek by byl mnohem lepší (v geometrii úžasný posun u obou testů geometrie bez chyby😃).

Na každou online lekci se moc těšil a matematika ho začala také bavit.”

Monika Papugová (Praha), 29. 4. 2022

Pokud bychom zvažovali v budoucnu přechod na jiné čtyřleté gymnázium (aktuální školu jsme vybrali jen kvůli výhodnějšímu dojíždění), nebo třeba technické lyceum, určitě ho k Vám opět na kurz přihlásíme, pokud je budete dále pořádat.

Nejlepší ale je, že kurz syna opravdu bavil. Za těch několik měsíců ani jednou neprotestoval, že na “hodinu” musí. Je vidět, že to s dětmi opravdu umíte, nejen co se týče výuky, ale i osobním lidským a vstřícným přístupem.”

Klára Mrázková (Nové Jirny), 2. 5. 2022

Váš kurz mi moc pomohl a dostala jsem se na oba obory, na které jsem se hlásila. Měla jsem 33 bodů z matematiky, ale vzhledem k tomu, že jsem byla nervózní a navíc jsem před tím mívala okolo 15 bodů, je to velké zlepšení. Navíc věci které jsem se naučila v kurzu mi teď hodně pomáhají ve škole a mám z matiky samé jedničky. Děkuju za pomoc, bez vás bych se na školu nedostala 🙂 “

Sylva Matulová (Louňovice), 1. 5. 2022

Jsem přesvědčená o tom, že bez Vašeho kurzu by to dcera nezvládla. ZŠ ji na přijímačky v rámci běžné výuky nepřipravila, navíc úroveň výuky během Covidu ještě klesla, některou látku vůbec neprobrali a následně už to nedohnali. Během Vašeho kurzu se Sylva postupně zlepšovala, dnes je v matematice za hvězdu a radí ostatním spolužákům. A hlavně – zjistila, že na to má, že ta chyba nebyla v ni. Ted má kvalitní základ, na který může navazovat.”

Eva Žáková (Louňovice), 1. 5. 2022

Dcera nebyla zrovna přeborník v matematice, ačkoliv úroveň na základní škole zvládala bez sebemenších problémů, výsledky testů, které jsme si zkoušeli udělat v září, nás víc než znervózněly a pochopili jsme, že je třeba pořádně zabrat. 🙂 Váš vstřícný přístup ke všem dětem a srozumitelný výklad (kéž bychom se s ním setkali v našem školství častěji) byl cenný nejen pro její pochopení látky, ale také pro nás rodiče, abychom věděli, jak jí určitou látku vysvětlovat. To vnímám jako obrovské plus, protože jsme častokrát došli k výsledku cestou, kterou ona ještě nebyla schopná pochopit (např. s neznalostí rovnic apod.) 

Včera jsme se dozvěděli, že  byla přijata na hudební gymnázium a to zejména díky dobrému výsledku testu z matematiky, na kterém spoustu dětí letos pohořelo. Dá se tak říci, že díky Vám a Vašemu perfektnímu výkladu matematiky může Karin od září studovat to, co ji nejvíc baví, a to je hudba, jakkoliv to zní trochu absurdně. 🙂 

Moc Vám za vše děkujeme a budeme všude Vaše kurzy jen a jen doporučovat!”

Dagmar Schönfeldová (Praha), 4. 5. 2022

Intenzivní kurz z matematiky dceři velmi pomohl. Zopakovala si v kostce hlavní látku, která byla v testech. Kurz si pochvalovala, práce ve skupině motivovaných dětí ji bavila, přestože už byla z dlouhodobé přípravy na zkoušky unavená.

Kurz byl velmi dobře koncipován, probraly se hlavní okruhy. Myslím, že i forma, jakou jste zvolil, dceři velmi vyhovovala. Každý byl nucen pracovat samostatně, výsledky a postup řešení se společně probraly. Nikdo se nezdráhal sdělit svoje řešení, aniž by tušil, zda je správné. Chyby vedly k poučení a následné společné řešení příkladů i k pochopení problematiky, což velmi oceňuji.

Mrzí mne, že se dcera nemohla zúčastnit Vaší celoroční přípravy z časových důvodů, ale i tak intenzivní kurz byl dceři velmi nápomocný.

Děkujeme.

Věřím, že i v budoucnu, pokud budeme hledat přípravné kurzy z matematiky, se na Vás obrátíme s důvěrou.”

Simona (Praha), 14. 5. 2022

Oceňujeme Váš přístup ke studentům. Dcera Vás brala jako přirozenou autoritu a bylo na ní vidět, že Váš způsob výkladu jí vyhovuje a čerpá z něj dovednosti, které následně umí použít. Což je pro její další studium na střední škole podstatné.

S mojí paní jsme se shodli, že Váš výukový program má smysl, dětem pomáhá a rodičům hodně ulehčuje v období, kdy se rozhoduje o budoucnosti jejich dětí.

Ještě jednou díky a svým přátelům a známým budeme doporučovat Vaše kurzy.”

Roman Ehrenberger (Líbeznice), 3. 5. 2022